אודות

מי אנחנו?

אנחנו צוות אדריכלים ומעצבי פנים מנוסים, בוגרי הטכניון. בעלי ותק של יותר מ-20 שנה בשוק הישראלי. בעלי ניסיון בתכנון בתים פרטיים, דירות, חללי משרדים, חללים מסחריים ועוד.

חלקנו מלמדים במוסדות אקדמיים מוכרים. אנחנו בעלי השכלה יזמית ונדל״נית, ומחוברים לצורך ההולך והגובר בעזרה מקצועית ראשונית בתחום האדריכלות ועיצוב הפנים.

first plan היא יוזמה שקמה מתוך צורך אמיתי . נתקלנו בהמון אנשים ששאלו אותנו איך ניתן לקבל תכנון ראשוני מהיר מבלי לשכור את שירותיו של אדריכל, במהירות ובמחיר נגיש.

אנחנו משוכנעים שהנגשת תכנון אדריכלי במחיר נוח יכולה ליצור מהפכה של ממש לבונים ומשפצים. כמובן שאנו ממליצים להיעזר בשירותים של אדריכלים ומעצבים בתכנון פרטני, לתכניות עבודה מפורטות (בינוי, חשמל וכו׳) לקבלן  בשלב מאוחר יותר.

 

אז מי יכול להיעזר בשירותינו?

1. יזמים/אנשים פרטיים שרוצים לקנות/לשכור נכס ורוצים לדעת מה הפוטנציאל שלו. מה האפשרויות הכי טובות לשפץ אותו ולהגיע לנכס הרבה יותר טוב!

2. אנשים פרטיים/יזמים העומדים לקנות דירה ורוצים לדעת אלו שינויים כדאי לבקש מהקבלן בשלב שלפני רכישת הנכס.

   לעתים תכנית המכר אינה מספיק ברורה, גדלי הריהוט מוקטנים או שיש אלמנטים שהרוכש אינו מודע להם. בדיקה אדריכלית נותנת מענה לכל אלה לפי צרכי הלקוח.

3. אנשים שרוצים לשפץ את הבית הפרטי ורוצים בדיקה ראשונית: מה האפשרויות שישנן לשינוי?

4. בעל עסק שרוצה לרכוש או לשכור משרד ורוצה לבדוק מה הנכס הנכון עבורו ואיך ניתן לנצלו בצורה המיטבית.

5. בעלי משרדים שרוצים לבצע שינויים בנכס: להגדיל או להקטין את חלל העבודה,  ורוצים לבדוק איך ניתן לסדר את חלל המשרדים בצורה האופטימלית.

6. כל מי שצריך ״עזרה ראשונה״ בתחום התכנון האדריכלי. כדי לקבל החלטות מהירות, לבדוק כדאיות של רכישת או שכירת נכס.

   

 לעיתים אפילו שינוי אדריכלי קטן יכול לעשות את ההבדל!

רוצים לקבל טיפים שווים, כתבות והמלצות בלעדיות של צוות האדריכלים שלנו ?

הירשמו לניוזלטר שלנו עכשיו!