שאלות נפוצות

פלטפורמה אינטרנטית לתכנון ראשוני של דירות/בתים פרטיים או משרדים. הרעיון לתת למשתמש מענה אונליין מבלי לשכור את שירותיו של אדריכל, במהירות ובמחיר נגיש. התכנית המתקבלת היא תכנית העמדה עם מידות כלליות ומטרתה להבין מה האפשרויות השונות בחלל נתון. (החל משתי אופציות שונות וככל שצוות האדריכלים שלנו רואה לנכון)

האתר מיועד ליזם או לקוח פרטי שרואה נכס ואינו יודע מה הפוטנציאל שלו. הרעיון הוא לתת מס אופציות לתכנון החלל לפי דרישות מוקדמות של הלקוח (אחרי מילוי השאלון שלנו) האתר מיועד גם לבעלי נכס קיים שרוצים לבדוק אפשרויות לשפץ אותו/ לשנות את תכנון הפנים בלי שינויים מבניים/ להוסיף חדר (בתנאי שהדבר אפשרי מבחינה חוקית)/ לחלק את הנכס וכיוב׳.

השירות מיועד למשל למשפחה שרוצה לרכוש דירה. לפני סגירת החוזה מול הקבלן, הצוות שלנו בודק מה ניתן לשפר בתכנית. עדיף לדרוש שינויים בדירה עוד לפני הרכישה כדי לקבל (בהרבה מקרים) את השינוי הדרוש ללא עלות נוספת. מי שכבר רכש דירה וצריך להגיש תכנית שינויים יכול להיעזר בשירותינו כדי לבדוק איך ניתן למקסם את הפוטנציאל של הדירה לפי דרישותיו. כנ״ל לגבי משרד או בית פרטי.

קודם כל תידרש למלא שאלון מקיף. נסה לענות עליו בפירוט רב ככל הניתן כדי שאנחנו נדע מה הדרישות המדוייקות. מעבר לכך, נקבל ממך תכנית של הדירה שיכולה להיות קובץ לתוכנת אוטוקד (שניתן לבקש מהקבלן) או קובץ  pdf .אין אף קובץ שרטוט מדויק , ניתן למדוד את הדירה בעצמכם (ר׳ סרטון הנחיות שלנו שמסביר בדיוק איך ומה למדוד). האחריות על תקינות המידות על עליכם. לכן אם אינכם רוצים למדוד לבד אפשר גם להיעזר בשירותי מודד מקצועי.

לאחר מילוי שאלון ותשלום, אנחנו נתחיל לעבוד על התכניות. אם יש מידע שחסר לנו, ניצור קשר בדוא״ל או בטלפון. לאחר מכן התקשורת הינה באמצעות דוא״ל.  הרעיון הוא שתקבלו מענה מאוד מהיר ללא צורך בבזבוז זמן יקר. אם בכל זאת תהיו זקוקים לפגישה או תכניות נוספות , ניתן לתאם איתנו (בתשלום נוסף).

בודאי, זה בדיוק הרעיון! לתת לכם שירות בכל זמן וכל מקום 🙂

הצוות שלנו הוא צוות מנוסה של אדריכלים ומעצבי פנים. כמובן שלכל תכנון חלל יש אינסוף אפשרויות. אנחנו בעלי נסיון של 20 שנה ולמעלה מזה, ובטוחים שנדע לתת לפחות אופציה אחת שתהיה מקובלת עליכם. אם בכל זאת אינכם מרוצים מהתוצאה, דברו איתנו וננסה לעזור ככל שניתן בתקופת הזמן של שבועיים מיום מסירת התכניות שלנו.

בתכנית יופיעו אורכי קירות ומידות כלליות. התכנית מאפשרת לדרוש שינויי קבלן כמו הזזה של קירות פנים ומחיצות. אם רוצים להשלים מתוך התכנית גם תכניות בינוי מפורטות, תכניות חשמל אינסטלציה וכו׳ ניתן ליצור איתנו קשר וננסה לעזור, כמובן בתשלום נוסף. אם מדובר בדירת קבלן, ניתן להשתמש בתכנית שלנו ולבקש ממחלקת שינויי דיירים  עדכון עפ״י התכנית לשאר התכניות לביצוע (חשמל, אינסטלציה וכו׳.)

רוצים לקבל טיפים שווים, כתבות והמלצות בלעדיות של צוות האדריכלים שלנו ?

הירשמו לניוזלטר שלנו עכשיו!